a
Don’t _miss

Wire Festival

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam blandit hendrerit faucibus turpis dui.

<We_can_help/>

What are you looking for?

Ekstraklasa SA Partnerem Science4Football V

Patronat nad V edycją konferencji Science4Football objął organizator najważniejszych rozgrywek piłkarskich w kraju – Ekstraklasa SA. Zaplanowane na 1 maja w Legia Training Center i 2 maja na Stadionie Legii Warszawa wydarzenie adresowane jest do trenerek i trenerów piłki nożnej oraz pracujących w sztabach szkoleniowych specjalistów przygotowania motorycznego i analityków.

Kup bilet na S4FV – obejrzyj finał Pucharu Polski!

Dla wszystkich, którzy kupią bilet do 20 kwietnia, gwarantujemy miejsce 1. kategorii na finał Pucharu Polski na Stadionie Narodowym 2 maja!

Czy konferencja jest punktowana? 

Tak! Każda osoba z licencją UEFA A, UEFA Elite Youth A, UEFA B i UEFA C może liczyć na 4 punkty, a posiadacze UEFA PRO na 2 punkty przy udziale w dwudniowym wydarzeniu.

Kto wystąpi dla Was na S4F?

Wśród prelegentów spotkacie m.in. 5-krotnego zwycięzcę Ligi Mistrzów i 6-krotnego triumfatora Klubowych Mistrzostw Świata z Realem Madryt, byłego trener przygotowania motorycznego nie tylko „Królewskich”, ale też Atletico Madryt i Manchesteru City, Javiera Mallo Sainza czy wybitnego badacza, profesora Fábio Nakamurę, który ma na koncie ponad 500 publikacji naukowych.

Obaj wystąpią na S4F dzięki współpracy z Football Science Institute, która obok Polskiego Stowarzyszenia Treningu Motorycznego jest głównym Partnerem Edukacyjnym V edycji konferencji.

Poza nimi wystąpienia przygotowali także: Bernardo Requena (Football Science Institute, wcześniej Sevilla FC, Athletic Bilbao, Hiszpania U-21, Real Madryt), Álvaro Reina (Football Science Institute, Huddersfield, wcześniej m.in. Levante, Malaga CF, Watford, reprezentacja Panamy) oraz Dawid Goliński, Łukasz Pachelski i Filip Raczkowski z Legii Warszawa.

Pełna agenda wydarzenia.

Jak zapewnić sobie miejsce?

Jeszcze dziś KUPCIE BILET online i dodajcie wydarzenie do kalendarza. Potrzebujecie na to tylko 2 minuty!

Dlaczego warto dołączyć do S4F?

  • wyłącznie najlepsi wykładowcy z uznanych klubów
  • wyjątkowy format łączący teorię i praktykę
  • potwierdzone w codziennej pracy innowacje
  • bezcenny networking w gronie praktyków
  • prestiżowe lokacje: Stadion Legii i Legia Training Center
  • doświadczenie i najlepsze praktyki z czterech edycji